Kuchynský robot Suavinex – Link

Prvé mesiace v stravovaní dieťatka sú kľúčové. Materské mlieko alebo umelá výživa v podobe počiatočného mlieka sú na isté obdobie to jediné, čo bábätko prijíma, avšak po určitom čase je pre jeho správny a plnohodnotný vývoj potrebné postupne zaraďovať do jedálnička ďalšie potraviny, tzv. príkrmy.

Ako dieťa rastie, prirodzene sa zvyšujú aj nároky na stravu. Hoci mliečko bude ešte dlhý časť nevyhnutnou súčasťou jedálneho lístka každého dieťatka, postupne ochutnáva i ďalšie pokrmy, ktoré mu dodajú vitamíny a ostatné látky potrebné pre zdravý vývoj.

Určite si spomeniete na úsmevné fotografie detičiek špinavých od špenátu od ucha k uchu, alebo odtlačky detských ručičiek na čerstvo namaľovanej stene. Deti sú už raz také, niektoré zvládajú prvé príkrmy bez problémov, iné naopak s odhodlaním odmietajú hoci aj jedinú lyžičku (podľa rodičov) chutného sústa.

Domáce alebo kúpené?

A hoci sa spočiatku prikrmovanie môže javiť ako menšia veda, netreba sa ho báť. Na trhu je viacero skvelých pomocníkov, vďaka ktorým bude domáca príprava zdravej stravy pre kojencov, dojčatá a malé deti hračkou. Jedným z nich je kuchynský robot značky Suavinex – Link.

„Domáca strava bez rizika. Jedlo si zachováva tie najlepšie nutričné vlastnosti“

Chytrý pomocník v kuchyni

Sauvinex – Link, to je jedinečný 6 funkčný robot, ktorý sa postará o to, aby Vaše dieťatko dostávalo vždy kvalitnú, chutnú a zdravú stravu tou najjednoduchšou cestou. Dieťa tak dostane všetko, čo potrebuje v rôznych fázach rastu.

„Ide o najzdravší spôsob kŕmenia vášho bábätka“

Kuchynský robot Sauvinex Vám ušetrí čas, ale i miesto v kuchyni. Stane sa nenahraditeľným pomocníkom v domácnostiach s malými i väčšími deťmi a ocenia ho i milovníci dizajnu- štýlový robot je k dispozícii v bielej a čiernej farbe a skvele zapadne do Vašej kuchyne. Tí, ktorí myslia ekologicky určite ocenia, že ide o produkt s 0% BPA (neobsahuje bisfenol A).

„Jediný na trhu, ktorý ponúka vákuové skladovanie“

Sauvinex – Link poľahky zvládne 6 funkcií, a to:

  • varenie v pare (do 13 minút)
  • mixovanie -2 porcie ( 600g )
  • rovnomerné rozmrazovanie a ohrievanie jedla (až 3 nádoby s doplnkami)
  • sterilizácia
  • vákuovanie (1x 300g porcie)

Aj na prípravu ryže

Okrem vyššie spomenutých funkcií sa dokúpením ďalších doplnkov stane kuchynský robot neoceniteľným aj pri príprave cestovín či ryže. K zakúpeniu je k dispozícii hrnček na varenie ryže a cestovín v pare, ako aj vákuové nádobky (300 ml) pre uskladnenie takto pripravených pokrmov.

Viac informácií o: kuchynskom robote značky Suavinex – Link.

 

Autor

Napísať komentár