Kvalitné Autosedačky od značky Britax Römer

Značka BRITAX RÖMER je jedna z najobľúbenejších značiek na Slovensku. Výrobky tejto spoločnosti určujú trendy v starostlivosti o deti a udržiavajú vyvážený pomer cena / kvalita.

 

Britax romer
Britax romer

 

Dnes sme sa rozhodli bližšie vám predstaviť jednotlivé autosdedačky, ktoré prináša na trh značka BRITAX RÖMER. Veríme, že vám pomôžeme vybrať si tú správnu autosedačku podľa vašich potrieb a potrieb vášho dieťatka:

1)Britax Römer BABY-SAFE I-SIZE

BABY-SAFE i-SIZE je prvá detská autosedačka, ktorá spĺňa novú normu ECE R129 týkajúce sa autosedačiek (i-Size). Autosedačka poskytuje bezpečie a pohodlie pre novorodencov a deti do 15 mesiacov a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky. Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu. Vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťa. Patentovaná technológia polohy ležmo pre bezpečie a pohodlie vášho dieťaťa.

Autosedacka Britax Romer baby safe isize 2017
Autosedacka Britax Romer baby safe isize 2017

 

2) Britax Römer BABY-SAFE plus SHR II 

Sedačka BABY-SAFE plus SHR II má všetky bezpečnostné a komfortné funkcie. Integrované adaptéry ponúkajú jednoduché pripojenie na kočíky BRITAX, ktoré sú vybavené systémom CLICK & GO ® a tlačidlo pre inovatívne uvoľňovanie jednou rukou (SHR systém) umožňuje ľahké vybratie sedačky z kočíka iba jednou rukou. Vďaka mäkkej časti na rukoväti pre prenášanie sa vám detská autosedačka komfortnejšie ponesie. Táto autosedačka poskytuje ideálnu ochranu dieťaťu od narodenia do 13 kg pri cestovaní automobilom, keď sa používa so základňou BABY-SAFE Belted Base alebo BABY-SAFE ISOFIX Base.

Autosedacka britax romer baby safe plus shr II
Autosedacka britax romer baby safe plus shr II

 

3) Britax Römer Primo

Skupina 0+ Od narodenia – 13 kg (od narodenia – 12/15 mesiacov). PRIMO bol navrhnutý pre tých rodičov, ktorí majú radi pružnosť. Ponúka pohodlie vďaka detskej ochrane a slnečnej clone, nehovoriac o inštalácii pre akýkoľvek typ auta.  3-bodový bezpečnostný pás alebo PRIMO BASE (pripútanie pomocou pásu alebo ISOFIX).

Autosedacka britax romer primo
Autosedacka britax romer primo

 

4) Britax Römer Dualfix

Skupina 0 + / 1 Od narodenia – 18 kg (od narodenia – 4 roky). Ocenená autosedačka DUALFIX kombinuje atraktívny dizajn a najnovšiu bezpečnostnú technológiu. Vďaka otáčaniu o 360 ° sa rodičia môžu rozhodnúť, či chcú alebo nechcú mať dieťa otočené v smere jazdy. Komplexný bezpečnostný systém zabezpečuje bezpečný pohyb dieťaťa od narodenia do štyroch rokov.

Autosedacka britax romer dualfix
Autosedacka britax romer dualfix

 

5) Britax Römer MAX FIX II

Skupina 0 + / 1 Od narodenia – 18 kg (od narodenia – 4 roky) Ocenená autosedačka MAX-FIX II ponúka predĺžené obdobie premeny od narodenia do 18 kg. Konštrukcia, ktorá spája bezpečnosť a jednoduchosť – inštalácia ISOFIX, nastaviteľný jednosmerný pás a ľahkosť pre ľahké prenášanie medzi automobilmi.

Autosedacka romer max fix II
Autosedacka romer max fix II

 

6) Britax Römer First Class Plus

Skupina 0 + / 1 Od narodenia – 18 kg (od narodenia – 4 roky). FIRST CLASS PLUS je autosedačka, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom. Umožňuje otáčanie proti smeru jazdy až do 13 kg, bezpečné otočenie v smere jazdy od 9 do 18 kg a niekoľko sklopných polôh pre zaistenie pohodlia pre spiace novorodenca a zážitok pre dieťa.

Autosedacka britax first class plus
Autosedacka britax first class plus

 

7) Britax Römer TRIFIX i-Size

Všestranná ochrana pre vaše dieťa
TRIFIX i-SIZE je dokonale prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je dokonalým úspechom každej detskej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená integrovanými ISOFIX bodovými bodmi a horným upevňovacím popruhom, zatiaľ čo optimálna sedacia oblasť zaručuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do 4 rokov. S jedinečnou radou pokročilých bezpečnostných funkcií si môžete byť istí, že vaše dieťa bude dobre chránené.

Autosedacka trifix i size
Autosedacka trifix i size

 

8) Britax Römer Trifix 

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Vďaka priekopnickému systému inštalácie ISOFIX + prináša autosedačku TRIFIX novú úroveň bezpečnosti. Najpokročilejšie bezpečnostné prvky zabezpečujúce potlačenie bočného a čelného nárazu zaručujú pokojný a nerušený chod pre rodičov a deti.

Autosedacka britax romer trifix
Autosedacka britax romer trifix

 

9) Btritax Römer Versafix 

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). VERSAFIX poskytuje jedinečné kombinácie štýlu, bezpečnosti a univerzálnosti. Pútavý, inovatívny dizajn. Pokročilá predná a zadná ochrana, pomocou bezpečnostného pásu, systému ISOFIX alebo systémov ISOFIX a horného upevňovacieho popruhu.

Autosedacka britax romer versafix
Autosedacka britax romer versafix

 

10) Britax Römer KING II ATS 

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Piktogram KING II ATS dohliada na vaše dieťa počas celej cesty. Kontroluje správne napnutie pásov počas cesty, dynamicky prispôsobuje pásy situácii, monitoruje ju a upozorňuje na každú zmenu. Teraz sa môžete plne sústrediť na cestu pred vami.

Autosedacka romer king ii ats
Autosedacka romer king ii ats

 

11) Britax Römer KING II LS 

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Inovatívna autosedačka KING II LS poskytuje jedinečnú svetelnú a akustickú indikáciu pásov, ktorá vám pomôže správne pripevniť vaše dieťa. Pás nastaviteľný s jedným zaťažením a pokročilým bočným a čelným ochranným prostriedkom spôsobuje, že bezpečnosť vášho dieťaťa ešte nikdy nebola taká jednoduchá.

Autosedacka britax romer king ii ls
Autosedacka britax romer king ii ls

 

12) Britax Römer KING II LS Black Edition

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Inovatívna autosedačka KING II LS poskytuje jedinečnú svetelnú a akustickú indikáciu pásov, ktorá vám pomôže správne pripevniť vaše dieťa. Pás nastaviteľným s jedným zaťažením a pokročilým bočným a čelným ochranným prostriedkom spôsobuje, že bezpečnosť vášho dieťaťa ešte nikdy nebola taká jednoduchá.

Autosedacka britax romer king ii ls black edition
Autosedacka britax romer king ii ls black edition

 

13) Britax Römer KING II

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). KING II poskytuje bezpečnosť a istotu. Integrovaná bočná a čelná ochrana zabezpečuje bezpečnú cestu. Niekoľko naklápacích pozícií spôsobuje, že cesta je pohodlná pre spiace novorodenca i zvedavé dojčatá. Patentovaný systém napínania bezpečnostných pásov a tlmiacich sedadiel vždy zaručuje jednoduchú a bezpečnú inštaláciu.

Autosedacka britax romer king ii
Autosedacka britax romer king ii

 

14) Britax Römer Duo Plus

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). DUO PLUS spojuje jednoduchú inštaláciu a jedinečnú inováciu. Pomocou inštalácie systému ISOFIX alebo 3-miestneho bezpečnostného pásu sa sedačka hodí do akéhokoľvek vozidla. Pružný systém otočného spojenia zabezpečuje obmedzený pohyb smerom dopredu v prípade autonehody.

Autosedacka britax romer duo plus
Autosedacka britax romer duo plus

 

15) Britax Römer SAFEFIX PLUS

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Autosedačka SAFEFIX PLUS poskytuje pokročilú úroveň ochrany a pohodlie. Systém ISOFIX spôsobuje, že je bezpečná a jednoduchá na inštaláciu. Výškovo nastaviteľná oporná noha zabraňuje otáčaniu autosedačky. Unikátny systém otočného spoja obmedzuje pohyb smerom dopredu. Plne nastaviteľná hlavová opierka, pás a tlmiace miesto zabezpečujú šťastnú cestu.

autosedacka britax romer safefix plus
autosedacka britax romer safefix plus

 

16) Britax Römer Eclipse

Skupina 1 9 kg – 18 kg (9 mesiacov – 4 roky). Ľahká moderná autosedačka ECLIPSE s tenkou základňou je ideálnym riešením pre menšie automobily. Tento model má TUV certifikáciu pre leteckú dopravu. Ale menšia neznamená kompromis – pokročilá ochrana proti bočnému a čelnému nárazu zabezpečuje bezpečnú cestu.

Autosedacka britax romer eclipse
Autosedacka britax romer eclipse

 

17) Britax Römer Max-Way

Skupina 1/2 9 kg – 25 kg (9 mesiacov – 6 rokov). Skúška PLUS TEST potvrdila, že autosedačka MAX-WAY umožňuje predĺžiť umiestnenie detí proti smeru jazdy od cca 9 do 25 kg. Vďaka širokému spektru dodatočných vlastností, ako sú niekoľko sklopných polôh, nastaviteľná hlavová opierka a pás a tiež kvalitné polstrovanie pásov zvyšujúce pohodlie počas jazdy, prispôsobuje sa vozidlovému sedadlu prispôsobenému rozličným potrebám rastúceho dieťaťa. Naviac poskytuje kompaktné prevedenie a viac priestoru pre nohy.

Autosedacka britax romer max way
Autosedacka britax romer max way

 

18) Britax Römer Multi-Tech II

Skupina 1/2 9 kg – 25 kg (9 mesiacov – 6 rokov). Univerzálna autosedačka MULTI-TECH II ponúka predĺženú možnosť umiestnenia proti smeru jazdy od 9 do 25 kg, možnosť umiestnenia v smere jazdy. Vďaka indikátorom inštalácie a optimálnej ochrane proti bočnému nárazu je MULTI-TECH II absolútne bezpečná a pohodlná.

Autosdacka britax romer multi tech ii
Autosdacka britax romer multi tech ii

 

19) Britax Römer ADVANSAFIX III Sict

Špičková ochrana a pohodlie pre rastúce deti.
ADVANSAFIX III SICT je naša nová autosedačka pre rastúce deti od 9 kg do 36 kg. 5 bodový pás v autosedačke bezpečne pripúta malé deti do 18 kg. Väčším deťom pripútaných 3 bodovým bezpečnostným pásom vozidla dodáva SecureGuard dodatočný 4. nárazník, ktorý drží pás v správnej polohe. Autosedačka je tiež vybavená odnímateľnou technológiou SICT, ktorá zvyšuje ochranu pred bočným nárazom. Jedinečná je tiež možnosť viac naklápacích polôh pre všetky vekové skupiny až do 36 kg. Vyššia bezpečnosť a pohodlie pre vaše rastúce dieťa.

Autosedacka britax romer advansafix ii sict
Autosedacka britax romer advansafix ii sict

 

20) Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Skupina 1/2/3 9 kg – 36 kg (9 mesiacov – 12 rokov). Pokročilé funkcie a flexibilita
Autosedačka EVOLVA je populárna u rodičov už viac ako 10 rokov. Posledný prírastok EVOLVA 1-2-3 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky a prvotriedny vzhľad. Naša vylepšená vankúšová technológia bočného nárazu (SICT) minimalizuje nárazovú silu pri bočnom náraze a anchoring ISOFIX s mäkkými západkami spojuje sedačku priamo s automobilom. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg a môže byť inštalovaná do väčšiny automobilov – so systémom ISOFIX alebo bez neho.

Autosedacka britax romer evolva
Autosedacka britax romer evolva

 

21) Britax Römer Evolva 123 Plus

Skupina 1/2/3 9 kg – 36 kg (9 mesiacov – 12 rokov). Autosedačka EVOLVA 1-2-3 PLUS ponúka maximálnu bezpečnosť od 9 do 36 kg. 5-bodový bezpečnostný pás a systém zvukovej signalizácie CLICK & SAFE® pre najmenšie deti, 3-bodový bezpečnostný pás pre staršie deti do 36 kg. Táto chytrá autosedačka sa rastie spolu s vaším dieťaťom.

Autosedacka britax romer evolva 1
Autosedacka britax romer evolva 1

 

22) Britax Römer EVOLVA 1-2-3

Skupina 1/2/3 9 kg – 36 kg (9 mesiacov – 12 rokov). Autosedačka EVOLVA 1-2-3 ponúka absolútnu bezpečnosť od 9 do 36 kg. 5-bodový bezpečnostný pás pre najmenšie deti, 3-bodový bezpečnostný pás pre staršie deti do 36 kg. Táto chytrá autosedačka sa zvyšuje spolu s vaším dieťaťom.

Autosedacka romer evolva 1-2-3
Autosedacka romer evolva 1-2-3

 

23) Britax Römer KidFix II XP SICT

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). Autosedačka KIDFIX II XP SICT s vysokým operadlom výrazne prevyšuje bezpečnostné normy nariadené zákonom. Systém XP-PAD zabezpečuje jedinečnú ochranu pred čelným nárazom pre staršie deti. Systém SecureGuard (čoskoro patentovaný) zabezpečuje optimálnu pozíciu brušného pásu. Špičková ochrana proti bočnému nárazu zabezpečuje priestor pre pohodlné cestovanie aj pre ostatných pasažierov. Táto úplne prispôsobiteľná autosedačka zaisťuje najpokročilejšiu ochranu od 4 do 12 rokov.

Autosedacka romer kidfix-ii xp sict
Autosedacka romer kidfix-ii xp sict

 

24) Britax Römer KidFix II XP SICT BLACK EDITION

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). Autosedačka KIDFIX II XP SICT s vysokým operadlom výrazne prevyšuje bezpečnostné normy nariadené zákonom. Systém XP-PAD zabezpečuje jedinečnú ochranu pred čelným nárazom pre staršie deti. Systém SecureGuard (čoskoro patentovaný) zabezpečuje optimálnu pozíciu brušného pásu. Špičková ochrana proti bočnému nárazu zabezpečuje priestor pre pohodlné cestovanie aj pre ostatných pasažierov. Táto úplne prispôsobiteľná autosedačka zaisťuje najpokročilejšiu ochranu od 4 do 12 rokov.

Autosedacka britax romer kidfix ii xp sict black edition
Autosedacka britax romer kidfix ii xp sict black edition

 

25) Britax Römer KidFix II XP

Skuina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). KIDFIX II XP poskytuje absolútnu bezpečnosť pre rodičov a pohodlie pre staršie deti. Táto autosedačka s vysokým operadlom a inovačným systémom XP-PAD zabezpečí dodatočnú ochranu proti čelnému nárazu. Systém SecureGuard (čoskoro patentovaný) zabezpečuje optimálnu pozíciu brušného pásu. Hlboké, mäkké polstrovanie plnej bočnice poskytujú absolútnu bezpečnosť a ochranu hlavy a krku rastúcich detí od 4 do 12 rokov.

Autosedacka romer kidfix ii xp
Autosedacka romer kidfix ii xp

 

26) Britax Römer KidFix XP SICT

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). Autosedačka KIDFIX XP SICT s oporou chrbta výrazne prekračuje bezpečnostné normy nariadené zákonom. Systém XP-PAD zabezpečuje jedinečnú ochranu pred čelným nárazom pre staršie deti. Ochrana proti bočnému nárazu neobmedzuje priestor pre spolucestujúcich. Táto úplne prispôsobiteľná autosedačka zabezpečuje najpodrobnejšiu ochranu od 15 do 36 kg.

Autosedacka romer kidfix xp sict
Autosedacka romer kidfix xp sict

 

27) Britax Römer KidFix XP

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). KIDFIX XP poskytuje absolútnu bezpečnosť pre rodičov a pohodlie pre staršie deti. Táto autosedačka je vybavená oporou chrbta a inovatívnym systémom XP-PAD, čo zaisťuje pokročilú ochranu pred čelným nárazom. Hlboké, mäkké polstrované plné bočnice poskytujú absolútnu bezpečnosť a ochranu hlavy a krku rastúcich detí od 4 do 12 rokov.

Autosedacka romer kidfix xp
Autosedacka romer kidfix xp

 

27) Britax Römer KidFix SL SICT

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). KIDFIX SL SICT je vybavený pokročilým systémom inštalácie na zabezpečenie dodatočnej ochrany proti bočnému nárazu a súčasne poskytuje viac priestoru pre cestujúcich. V dôsledku toho vznikla autosedačka s oporou chrbta, ktorá ponúka bezpečnosť a zároveň jednoduchosť.

Autosedacka romer kidfix sl sict
Autosedacka romer kidfix sl sict

 

28) Britax Römer KidFix SL

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). KIDFIX SL je autosedačka s oporou chrbta, ktorá ponúka rôzne možnosti inštalácie pre prispôsobenie sa akémukoľvek automobilu – od inovatívneho systému ISOFIT so západkou Soft Latch po 3-bodový bezpečnostný pás. Rýchle prenesenie a jednoduchá inštalácia pre zaneprázdnené rodičov.

Autosedacka romer kidfix sl
Autosedacka romer kidfix sl

 

29) Britax Römer Kid II

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). Prenosná ľahká autosedačka KID II poskytuje najvyššiu ochranu pre staršie deti a môže sa ľahko prenášať medzi automobilmi a upevniť pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu.

Autosedacka romer kid ii
Autosedacka romer kid ii

 

30) Britax Römer Discovery SL

Jednoduchá inštalácia – univerzálny systém ISOFIT Soft-Latch umožňujúci bezpečnú montáž vo vozidle
Optimálna ochrana – hlboké, mäkko polstrované plné bočnice
Pohodlná konštrukcia – úplne zakrytá, ergonomicky navrhnutá opierka hlavy pre dokonalú polohu pri spánku
Autosedačka ISOFIT ľahká o 30% (ako ostatné detské autosedačky Britax KIDFIX)
Nastaviteľný vo všetkých smeroch – výškovo nastaviteľná opierka hlavy a horná vodítko pásu.

Autosedacka britax romer discovery sl
Autosedacka britax romer discovery sl

 

31) Britax Römer Adventure

Skupina 2/3 15 kg – 36 kg (4 roky – 12 rokov). ADVENTURE je dôkazom toho, že bezpečnosť a istota pre staršie deti môžu ísť ruka v ruke. Opora chrbta a ochrana proti bočnému nárazu zaisťujú absolútnu bezpečnosť v ľahkom, ľahko prenosnom prevedení. Intuitívne umiestnené vodítka bezpečnostného pásu pre jednoduchú inštaláciu v každej situácii.

Autosedacka romer adventure
Autosedacka romer adventure

 

Všetky autosedačky značky Britax  Römer jednoducho a ľahko nájdete na stránke Babytrend.sk. Na výber sú rôzne modely a farebné prevedenia podľa predstáv každého z vás.

Autor

Napísať komentár